• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мумаја Женски Полн Ракав Здраво-Ло Кревање Раменици Заоблени Полите Долг Памук Летен Кардиган

Мумаја Женски Полн Ракав Здраво-Ло Кревање Раменици Заоблени Полите Долг Памук Летен Кардиган

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенина : Памучна Маичка. Должина на кревање раменици : 38 инчи (Прибл) висина На Моделот : 176 см големина на носење - (И) Мали.Носењето кревање раменици над врвот или дури и на кој било долг Курти дава убава дефиниција за облека.Оваа Облека се состои од 1 Кревање Раменици. Оваа облека се состои од 1 Кревање Раменици.ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ