• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
USB КАБЕЛ СО Повеќе Полначи ВО стабилен Излез Безбеден Приклучок За Телефон Со Полнење Од Еден До Четири Типа C И Играјте Адаптер За Полнење Со Брзо Полнење Додатоци ?

USB КАБЕЛ СО Повеќе Полначи ВО стабилен Излез Безбеден Приклучок За Телефон Со Полнење Од Еден До Четири Типа C И Играјте Адаптер

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Опремен со висока цврстина и цврст дизајн, овој кабел за податоци е анти-ликвидација и лесен за складирање.Овој кабел за полнење мобилен телефон прифаќа дизајн 4-во-1, така што можете да го користите за брзо полнење четири уреди истовремено без waiting.It изработен е од висококвалитетен чист бакар пвц пластичен материјал.Должината на овој производ е 50 см. Кабелот за податоци поддржува брзо полнење за i Phone и За Huawei, За Xiaomi. Име на ставка : Кабел За Полнењематеријал : Чист Бакар, ПВЦ, Пластикафункција : Наполнете Го Мобилниот Телефон, Таблетот и другите Уреди Со Спецификација На Жица За Интерфејс Тип Ц : ОД 3мм, 24авгмаксимална Излезна Моќност : 3А Компатибилност : Сите USB-C Интерфејс Уреди За Уредување Детали : Должина : 50см/19.7" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Забелешки за поврзување : главата од типот ц на главната линија е поврзана со полначот, а главата од типот ц на четирите линии на гранки бара наполнет мобилен телефон и таблет и други уреди. Не ја менувајте врската. Покрај тоа, ако ги поврзете сите четири мобилни телефони, таблети и други уреди во исто време, Ќе треба да користите полнач со голема моќност (60w и погоре) Пакетот Вклучува : 1 x Кабел За Полнење Опремен со висока цврстина и цврст дизајн, овој кабел за податоци е против намотување и лесен за складирање. Овој кабел за полнење мобилен телефон прифаќа дизајн 4-во-1, така што можете да го користите за брзо полнење четири уреди истовремено без да чекате. Изработен е од висококвалитетен чист бакар пвц пластичен материјал. Должината на овој производ е 50 см. Кабелот за податоци поддржува брзо полнење за i Phone и За Huawei, За Xiaomi.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ