• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stuple Industries разновидна теракота саксија куќа растенија цветни лица колаж платно wallидна уметност, 16, дизајн од Касија Бек

Stuple Industries разновидна теракота саксија куќа растенија цветни лица колаж платно wallидна уметност, 16, дизајн од Касија

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . Уметнички дела се однесуваат на : растение; Лист; Лице; Човечки; Тенџере; Ботанички. Дизајн од Касија Бек.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ