• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винвуд студио Апстрактна wallидна уметност платно ја отпечати бојата на реката - сина, сина боја

Винвуд студио Апстрактна wallидна уметност платно ја отпечати бојата на реката - сина, сина боја

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Долу реката, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна wallидна уметност на пистата Авенија Авенија Авенија Пранка „Долу по реката“ - сина, сина боја : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ