• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бомоту Дами Маица Срце Печатење Маица Краток Ракав Маица Мода Лето Блузи Одмор Пуловер Црна И

Бомоту Дами Маица Срце Печатење Маица Краток Ракав Маица Мода Лето Блузи Одмор Пуловер Црна И

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Дизајн : Различна Графика За Избор. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ