• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графички маж за момчиња за момчиња

Графички маж за момчиња за момчиња

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Врз основа на култниот стрип со исто име од Гарт Енис и Дарик Робертсон, момчињата го свртуваат жанрот на суперхерој на главата создавајќи свет во кој суперирани поединци и компанијата што ги контролира, ја злоупотребува нивната славна личност за корпоративна алчност. Кој ќе претставувате да претставувате на оваа машка графичка маица? Удобно е да се носат цел ден и добро со парови со која било облека, ќе додадете конфликт или ќе додадете радост на другите обожаватели на момчињата кои ќе посакаат да имаат и слатка графичка мета. Достапно во машка големина на маици и големи димензии на кошули за мажи. Добро, добро, добро. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ