• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатна Порта За Разбој Внатрешна Надворешна Ботаничка Тепих Сина Беж 3' 3 5' 1 Правоаголна Граница Традиционална Совршена За Влез Во Гаража На Двор

Уникатна Порта За Разбој Внатрешна Надворешна Ботаничка Тепих Сина Беж 3' 3 5' 1 Правоаголна Граница Традиционална Совршена

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Сина/3 '3 х 5' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба; Трем; Двор; Сончева Соба. 0,16 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатрешен/Надворешен. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ