• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мисури во форма на сива американска државна дизајн врамена wallидна уметност од Зивеи Ли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мисури во форма на сива американска државна дизајн врамена wallидна уметност од Зивеи Ли

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ