• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мултифункционална Гумена Контролна Табла За Автомобили Против лизгање Нелизгачка подлога за лизгање за Навигациски Мобилен Телефон

Мултифункционална Гумена Контролна Табла За Автомобили Против лизгање Нелизгачка подлога за лизгање за Навигациски Мобилен Телефон

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Оваа ставка е мултифункционална подлога против лизгање, која е изработена од индустриска гума што не се лизга, што овозможува цврсто да се држи до контролните табли на автомобилите без употреба на груби лепила. Оваа неверојатна анти-подлога може да ги држи работите на место кога возите околу кривините, навалени преку нерамнини или под агли, што е исто така за лабава употреба на предмети во каравани, чамци, јахти. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Гума. - Големина : 15*10*2см. - Перат, отстранлив, еднократно. - Отпорен на лизгање и удобен за употреба во автомобили. - Држи паметни телефони со ГПС мапирање хоризонтално за видливост без раце додека возите. - Ги држи работите на место кога возите околу кривините, навалени преку нерамнини или под агли. - Наведнат На таблите за цртички На Автомобилот дури и со најлудите и кривините што возат. - Не е потребно лепило или магнет. 1 * Мултифункционална Гумена Контролна Табла За Автомобили Против лизгање Нелизгачка подлога за лизгање за Навигациски Мобилен Телефон (Црна). Перат, отстранлив, еднократно. Отпорен на лизгање и удобен за употреба во автомобили. Држи паметни телефони со ГПС мапирање хоризонтално за видливост без раце додека возите. Ги држи работите на место кога возите околу кривините, навалени преку нерамнини или под агли. Не е потребно лепило или магнет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ