• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пријатно Огниште 4-Стапки Полн Црн Полиестерски Капак

Пријатно Огниште 4-Стапки Полн Црн Полиестерски Капак

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој полиестерски капак на решетката со целосна должина отпорен на временски услови ги одржува бубачките и влагата надвор, така што вашето зачинето огревно дрво останува суво и подготвено за употреба. Оваа корица е загарантирана да трае и е поддржана со ограничена гаранција од 2 години! Одговара на повеќето лавици за трупци од 4 стапки. Покријте и заштитете го вашето наредено огревно дрво со овој капак на решетката л. Изработен од издржлив полиестерски материјал. Вклучува лагер отпорен на временски услови за да се осигура дека влагата останува надвор. 600 Негира грофот. Систем за затворање кука и јамка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ