• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Божиќни Дуксери Мода Крава Вратот Пуловер Дуксери Со Долг Ракав Печатење Дуксери Џемпери Врвови Облечени Плус Големина Туника Пуловер Врвови

Женски Божиќни Дуксери Мода Крава Вратот Пуловер Дуксери Со Долг Ракав Печатење Дуксери Џемпери Врвови Облечени Плус Големина

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Пуловер За Вратот На Кравата Дуксери Со Долг Ракав Божиќни Дуксери Џемпери Врвовикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 2.It е многу уникатен и дише 3. Има убава пропустливост на воздухот,што е удобно за носење. 4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно 5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Забава, Клуб, Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секси Тип На Артикл : Дебелина На Врвовите : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Линијата што ќе добиете : 1 ЕЕЗ жени со големина на големина.USUKEU ®МЕКИ ТКАЕНИНИ : дуксерот за среќен божиќ за жени е изработен од мешавина од памук, ткаенината е мека и нема значително да се намали во миењето. Препорачано миење во машина ладно внатре кон надвор со слични бои / суво ниско перење/миење раце. €КАРАКТЕРИСТИКИ : овој божиќен дуксер / божиќен дуксер со елен печатење / смешен блуза за печатење букви / симпатична графичка кошула со пуловер / среќен божиќ кошули со долги ракави.Овој прекрасен изглед е едноставно совршен!. +ДИЗАЈН : Лесен, печатење Букви, графички принт, долг ракав, врат на екипажот. Ова се кошули со средна тежина-малку полесни од вашите маици за масовен пазар, дебели маици за часови во теретана, но значителни / не проѕирни. Тоа е убава рамнотежа помеѓу удобноста и издржливоста. +ПОВОД : Толку симпатична и модна дуксерка. Ова е совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели. Дами дуксер костум за секојдневен, одмор, дома, забава или улица. Вклучува пакет : 1x божиќен дуксер за жени капка рамо долг ракав пуловер на новогодишна елка лесна кошула.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ