• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Окабаши Копенхаген затнување-црно-8. - 9. женски 6. - 7. Машки

Окабаши Копенхаген затнување-црно-8. - 9. женски 6. - 7. Машки

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Okabashi Copenhagen Clog -Black -8.0 - 9.0 Women 'S / 6,5 - 7,5 мажи (ML) неверојатно лесен и удобен, затнувањето е совршен за градината или дождлив ден. Нозете ќе бидат цврсто засадени во овој поддршка, затворен пети чевли. Добро за вас : Масирање на влошка, ергономска нога, супериорна поддршка за лак. Добро за околината : Направено во САД, еколошки. Добро за вашиот џеб : Гарантирано за 2 години. Направено во САД! Намалете го стапалото на јаглеродот. Носете еколошки чевли. Материјал за микропласт на потпис : Анти-лизга, анти-ОДОР, веган-пријателски, без латекс. Издржлив : Водоотпорна, машина за миење садови. Унисекс стил. 1 "потпетица. Забелешка : Бојата на сликата е само за повикување, вистинската ставка е стандард. Испораките на кутијата не се достапни. Предметот не може да се испорачува во AF, AA, AC, AE, AM, AM, АП во обединети држави.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ