• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Место Чиста Шепи Куче Мат Греј

Место Чиста Шепи Куче Мат Греј

 
DEN 285.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие душеци се направени од супер абсорбента микро влакна. Тие можат да издржат до 10 пати поголема тежина во нечистотија и вода. Стилски Кафеав со координативен дизајн На Тен. Не лизгачка подлога држете ја подлогата цврсто на место. Машина за перење. Висат сува. Чистата Подлога За Кучиња За Шепи е супер абсорбента микро влакна со поддршка што не се лизга за да се задржи на место. Супер абсорбента микрофибер материјал собира нечистотија, вода и отпадоци од мачки помагајќи да се задржи нередот. Подлогата што не се лизга ги одржува душеците на место. Машина за перење, висат сува. Шепа печатење дизајн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ