• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет за мебел за мебел за мебел од сите временски услови, поставен на отворено бистро сет

Сет за мебел за мебел за мебел од сите временски услови, поставен на отворено бистро сет

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

WAMPAT 3 PCS WICKER PATIO PATIO BISTRO SET плус мебел за мебел за разговор со 2 столици со PE Rattan, 2 подебели перници, 2 лумбална перница и 1 квадратна табела за складирање на метали, црвена уникатна и традиционална дизајн : Handrail со закривен шуплив дизајн на рачни плочи имаат дизајн Одличен темперамент. Нашата одлична таблета со метална таблета која повеќе се спротивставува на гребење. Совршен дизајн на табелата ви носи покорисен простор за складирање . Цврста челична рамка : Изграден од силната издржлива челична рамка обложена со прав и висококвалитетна ткаени временски отпорни на временски услови мешани кафеави бои PE плетенка е прекрасно. Секое седиште поддржува до 280 килограми . Дебела перница и удобно чистење : Различни од другите, две дополнителни лумбални перници на челичната рамка за внатрешен двор, сет, ви донесуваат максимална удобност. Нашите дебели перничиња се направени од сунѓер со голема желба што ви носат максимална удобност. Обвивките можат да се отстранат со дизајн на патент дека може да се отстранли и може да се перат за лесно чистење . Мултифункционално и добар партнер : Нашите комплети за мебел за разговор за внатрешен двор на PE Rattan се вашиот добар партнер. Вие и вашите пријатели ќе вечерате во удобност додека уживате во коктели и одличен разговор. Сетот на Bistro Bistro сето Wecker Patio Bistro е толку удобен што исто така можете да ги преместите на каде било, за внатрешен двор, градина, палуба, тремот, оган јама и забава покрај базенот . лесно склопување и гаранција : со инструкции и сите потребни хардвер вклучени, вклучени, вклучени, вклучени, вклучен хардвер, вклучен, вклучен хардвер, вклучен, вклучен хардвер, вклучен, вклучен хардвер, Можете да го поставите нашиот мебел за отворено плетенка што е можно лесен и удобен. Нашата услуга без грижа по продажбата и пријателска услуга за клиенти. Секој подготвен да ви служи во рок од 24 часа ако имате проблем.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ