• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Папка Со датотеки Симпатична Папка Со Датотеки Пренослива Студентска Извичник Облик Еластична Папка СО Датотеки А3а Тест Торба За Складирање Хартија

Папка Со датотеки Симпатична Папка Со Датотеки Пренослива Студентска Извичник Облик Еластична Папка СО Датотеки А3а Тест Торба

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

папка со датотеки симпатична Папка Со датотеки Пренослив Студентски Извичник Облик Еластична Папка Со Датотеки А3а4 Тест Торба За Складирање Хартија Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Папки : Пластика Применлива Хартија : Хартија А4 А3 Може Да Се Преклопи, Може Да Собере Околу 100 Листови Пакет А4 Хартија Листа : 1 х Папка Пенкало Може Да се Вметне : извикот на капакот е отворен, а пенкалото може да се вметне и да се носи по своја волја. Практична Класификација : Погоден За различни влошки во форма на пенкало, удобни етикети и лесна замена. Без Набори : Продолжете го грбот, истегнете го дизајнот на дебелината и преклопете ја датотеката без набори. Дизајн На Држач за хартија : Метален единечен силен клип, дизајн на држач за хартија, за да се спречи паѓање и паѓање на хартијата при носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ