• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сребрени фармерки копродукции на најбараните фармерки на глуждот на глуждот, со големина на глуждот, големини на половината 24-34

Сребрени фармерки копродукции на најбараните фармерки на глуждот на глуждот, со големина на глуждот, големини на половината

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сребрени фармерки копродукции најбарани фармерки на глуждот на глуждот со директно нозе - има причина што ова одговара го заработи името најбарано. Неговиот класичен секојдневен среден пораст и тенок се вклопува низ колкот и бутот ласкаат најразлични типови на тело. Истегнете ткаенини се формираат на вашето тело и ја подобруваат вашата форма додека ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. - 97% памук 2% полиестер 1% еластански фармерки со права нозе со темно миење на индиго. Овој тексас има совршена мешавина на гроздобер карактер и удобност, благодарение на T400® што обезбедува одлично закрепнување и обликување квалитети. Неговата автентична сенка беше постигната со традиционален јапонски метод за боење на јажето и индиго од дистар, еден од најодржливите течни индигови . стајлинг со 5 џеб со затворање на летање и затворање на копчето. 9,75 '' Среден пораст. 27 '' in Seam; 13.25 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 27 '' inseam.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ