• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поминаа Риболов Со Тато Деца Памучна Маица-Аква Сина-Х-Мала

Поминаа Риболов Со Тато Деца Памучна Маица-Аква Сина-Х-Мала

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Градите : (ХС-14, С-16, М-17, Л-18, ХЛ-19) Должина На Ракавот : (ХС-11 3/4, С-13 3/4, М-14 3/4, Л-15 3/4, ХЛ-16 3/4) Должина На Телото Одзади (ХС-18, С-20, М-22, Л-24, ХЛ-26) 100% памук, 90/10 памук/ПОЛИ (АТЛЕТСКА ХЕДЕР). Младински Маици. Достапно во различни бои. Големината е достапна во описот на производот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ