• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лондон магла Ени Тоте

Лондон магла Ени Тоте

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прекрасна мека рачна ткаена тота со детали за украсна шамија и злато лого. Внатрешен џеб за лизгање. 6 ”x 17” x 13 ”. За марката : Од 1927 година, Лондон ФОГ одржува богато наследство изградено врз идејата за безвременска мода. Лондонската магла предизвикува чувство за лична историја, припадност - брендот предизвикува вечно чувство на романса што ги поврзува минатото, сегашноста и иднината. Класичен метрополитен привлечност, заедно со вистинската количина на стил, овозможува непречено транзиција од канцеларијата, во викенд и пошироко. Секако, Лондонската магла се прошири во женски додатоци, како што се чанти - сите се создадени со ист лондонски дух на магла : стил, романса и наследство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ