• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Basicорџ Основен пливање кратко, до големина 5xl

Basicорџ Основен пливање кратко, до големина 5xl

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку безвременски стил во вашата гардероба за пливање за пливање со овие машки пливање стебла од Georgeорџ. Тие се изработени од мека ткаенина што се суши брзо и имаат лагер за корпа за мрежи за да ве одржуваат пријатно. Ова кратко пливање има две пригодни странични џебови и задниот џеб на Велкро ги обезбедува вашите шанси и краеви. Овие шорцеви за пливање се достапни во разновидни стилови и се одлични за сурфање, трескање на плажа и уживање во следната забава во базенот. Georgeорџ машки сите момче кратко, до големина 5xl : школка : 100% полиестерлинирање : 100% полиестерменски пливање шорсмеш лагер Две странични џебови завзерени од задниот дел од велкров во разновидна кука за стилови и лента за јамка пред да се измие, машината за миење ладно одделно, само не-хлорско белило Кога е потребно, паѓајте суво ниско, не пеглајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ