• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Копче за постелнина за кратки ракави за маж, со големина, големини XS-4XB

Копче за постелнина за кратки ракави за маж, со големина, големини XS-4XB

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чекор во сончево време со ова копче за кратки ракави надолу од поглавја. Изработена во мешавина од постелнина, оваа лесна кошула нуди удобност, стил и дишење во потоплите месеци. Совршен затегнат или неоткриен, достапен во најразлични бои и обрасци за можности за бесконечен стил. Бидете сигурни дека ќе ги фрлите во вашиот куфер за следниот одмор на плажа! Материјал : 55% постелнина/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на предното копче надолу. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 1 џеб за лепенка на градите. Карактеристики : полите на кошули. Копче за постелнина за кратки ракави за маж од чевли од поглавја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ