• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Производи за топлински штит - идентификација на топлински штит за подигање на свеќичка Во Црно-Инсул-Багажник е првата свеќичка во индустријата

Производи за топлински штит - идентификација на топлински штит за подигање на свеќичка Во Црно-Инсул-Багажник е првата свеќичка

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оценето ЗА 1200 F, Одговара директно, 135 степени и 90 степени. Чизми, Чизми Со Двојни ѕидови : Оценети ЗА 1200f континуирана употреба, 2000f наизменично. Ја рефлектира и дисипира топлината. 1 " ИД одговара на повеќето чизми за свеќички дури 90 степени. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ