• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мебел за декорирање на домови, црна гео елен модерна метална wallидна уметност

Мебел за декорирање на домови, црна гео елен модерна метална wallидна уметност

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Одликувајќи се со осаменост на природата, здружена заедно со минималистичкиот стил на нова ера, декорацијата за челични wallидови Geo Deer е загарантирана да додаде уметничка талент во секое опкружување користејќи ги современите стилови од 21 век. Прецизната симетрија што се користи во рамките на ова парче е повеќе од почетник за разговор, тоа е совршен додаток на кој било простор за живеење, канцеларија, внатрешен двор или гаража. Оваа ставка беше прецизно направена со екстремно издржлив челик од 3мм и насликана во стилска и модерна црна боја. Оваа ставка беше комплетно дизајнирана со вкупна длабочина од 1,18 '' додека беше широка 31,5 '' висока и 29,5 '. Мебел за украси Ада Дома, црна гео елен модерна метална wallидна уметност ќе го надополни секој стил на дизајн на ентериер. Направено со издржлив челик од 1,5 мм, 29,5 '' L x 31,5 '' H. комплетно дизајниран модерен стајлинг, совршен за секоја околина. Завршено во елегантна црна обвивка за да го комплиментира секој декор. Прекрасен модерен стил со примарна црна сенка. Стилски допир за вашата дневна соба, домашна канцеларија, кујна, влез и многу повеќе. Добро осмислен подарок за родендени, домаќинства, празници или која било прилика!. Боја : Црна. Димензии : 29,5 '' H x 31.5 '' W x 0.05 '' D. Wallиден декор Тежина : 4,5 фунти. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ