• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стабилни изрази Карат бело злато дијамантски прстен

Стабилни изрази Карат бело злато дијамантски прстен

 
DEN 4915.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидете сигурни дека се издвојувате од толпата со овој 14 карат бело злато прстен. Овој прстен за стабилни изрази со широк 2,25 мм може да се пофали со тенок ред на примамливиот 0,096 CTTW пенливи тркалезни дијаманти за изглед на око и е достапен во големина на прстот 8. Носете сам за минимален изглед или магацин со други прстени за разноврсност. Тип : Стил на фининг : Стабилен рингендер : Women's Metal : Goldgold Karat : 14 karatmetal Color : Whiteband Ship : 2.25mmring Големина : 8solidclosed Backdiamond Детали : Облик : Тркалезна тежина : 0.096 CTTWJEWELRY Поставување : Поставување на тонгворовата ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бело лак, совршен за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Индија 14 Карат бело злато, цврсто, дијамант, затворен бек.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ