• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени за машка кадифена блејзер со едно копче за забава матурска смопена јакна за костум за вечера

Единствени поволни цени за машка кадифена блејзер со едно копче за забава матурска смопена јакна за костум за вечера

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од мека и удобна кадифена ткаенина, класична и безвременска, создавајќи елегантен и софистициран темперамент на господин. Блејзерот ве прави да изгледате убаво кога го носите, правејќи да се истакнете од толпата. Може да се совпадне со вратоврска, формален елек, кошула и пантолони за фустани. Тоа е задолжителна ставка за машки гардероби. Погоден за Денот на таткото, обични, формални, деловни и други прилики. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи голема големина. Во инчи) Меѓународна големина градите Ширина на рамото Должина на ракавот - -Лалки 40 1/8 16 7/8 - 25 3/8 - 28 3/8m - 41 3/8 - - 17 3/4 - 26 - - 29 1/2 L 43 1/4 - - 18 1/8 - 26 3/4 - 30 3/4 Единствени поволни цени за машки кадифени блејзери со едно копче PRAY TUXEDO DINTER SUIT COUST јакна 100% полиестер. Notch Lapel. Единечна дојка. Едно затворање на копчето. Долги ракави. Увезено. Машинско миење ладно однадвор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ