• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кревет за Импровизирана лежалка За мачки Прилагодлив Удобен Кружен Висечки Кревет За Маче Стил Д

Кревет за Импровизирана лежалка За мачки Прилагодлив Удобен Кружен Висечки Кревет За Маче Стил Д

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Висечка Импровизирана Лежалка За Мачки : висококвалитетна ткаенина, кадифена постава, обезбедување удобно место за играње на малите миленичиња, спиење или повторно прилагодување : должината на ременот за кука е прилагодлива, лесна за употреба лесна За Чистење : оваа импровизирана лежалка за мачки може да се мие рачно или во машина, секогаш обезбедувајќи му на вашето домашно милениче уреден и удобен кревет.Заштеда на простор : Нашата импровизирана лежалка доаѓа со четири цврсти метални куки кои лесно се вклопуваат под стол или кафез. Тоа може да биде преклопен или се користи како перница.Одлично за Мали Миленичиња : овој кревет за мачки е погоден за многу мали животни, како што се мачиња, порове, зајаци, глувци за миленичиња, шиншили, хрчаци и други слатки животни.Спецификација : Се Препорачува За Домашни Миленици Под 20 Kgsize Табела : Големина(L*W) : 45cmx45cm/17, 72nchx17, 72nch Пакет Вклучува : 1 Мачка Хамак Забелешка : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг! Прилагодливи хамак кити кревети Играње Активност. миленичиња материјали мачка кафез додатоци Мека Миленичиња Кревет. Реверзибилен Двостран кревет замав мали животни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ