• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комбинезони За Жени Облечени Женски Цврсти Оглавници Без Ракави Тенок Висок Еластичен Боди Женски Комбинезони, Ромпери И Комбинезони Летни Ромпери За Жени Плажа

Комбинезони За Жени Облечени Женски Цврсти Оглавници Без Ракави Тенок Висок Еластичен Боди Женски Комбинезони, Ромпери И Комбинезони

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : Женски Широки Комбинезони За Нозе За Жени со Џебови Женски Комбинезони. Ви благодариме што дојдовте овде, Ако наидете на нејасно прашање при прелистување на нашите производи, слободно контактирајте со нас или оставете ја вашата порака, нашиот персонал за услуги на клиентите трпеливо ќе ви даде одговор што е можно поскоро. Големина : С Биста : 64-72см/24,2-28,3" Должина : 52см/20,47"Големина : М Биста : 68-76см/26,7-29,9" Должина : 53см/20,87"Големина : Л Биста : 72-80см/28,3-31,5" Должина : 54см/21,26"Големина : XL Биста : 76-84см/29,9-33,1" должина : 55см/21,65" сезона : летни едноделни комбинезони За Жени Ромпери за жени облечени. Сезона : Лето : Жени целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето.Должина на ракавот : Без Ракависпецијална Ткаенина/о-врат/дизајн на Спојување е изработен од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет материјал : Полиестерова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Ова зависи од други физички променливи, на пр.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ