• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студената индустрија хаотична апстрактна виножито формира графичка уметност нераспорен уметнички печатени wallидови, дизајн од odоди Фукс

Студената индустрија хаотична апстрактна виножито формира графичка уметност нераспорен уметнички печатени wallидови, дизајн

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Модерна уметност; Апстракт, виножито. Дизајн од odоди Фукс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ