• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо женски кимберли ватиран торба торба румба црвена

Чудо женски кимберли ватиран торба торба румба црвена

 
DEN 879.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој ватирана тота е убава внатре и надвор! Одликувајќи се со троен избор на внатрешни работи со џебови со поштенски и лизгачки џебови, оваа торба ве покрива каде и да одите! Димензиите се : 5,9 "d x13.3 " W x10 "H мерења : 13.3" W x 10 "H x 5.9" D. Ширина се мери преку дното на чантата . лента за рамо на рамената на ланецот со двојно златен тон со 12 "пад. Магнетско затворање на предвремени. Кожен ланец рачка торба за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напор стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ