• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модвеј Став Надворешен Двор Алуминиумски Тросед Во Белата морнарица

Модвеј Став Надворешен Двор Алуминиумски Тросед Во Белата морнарица

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Соберете семејство и пријатели за пријатно време и добар разговор со Колекцијата Став на Отворено. Фалејќи се со современ модерен изглед, Ставот се одликува со ткаени полиестерски ткаенини со јаже и разгорена алуминиумска рамка обложена со прав, додека водоотпорните перничиња од ткаенина за сите временски услови со густа подлога од пена обезбедуваат релаксирачко место за одмор. Разновиден комплет дизајниран за долготрајна издржливост, секое парче Во Колекцијата На Ставови може да се измеша и да се совпадне и без напор да одговара на спонтаните потреби на вас и вашите гости. Софа Тежина Капацитет : 551 фунти. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканување мебел на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел што е одличен за забава на семејството и пријателите. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - со модерен инспириран дизајн, овој надворешен двор тросед има издржлива алуминиумска рамка обложена со прав, која е отпорна на вода и УВ за години надворешна употреба. СОВРЕМЕН СТИЛ - ткаен потпирач за грб со јаже, чисти линии и елегантен профил го подобруваат модерниот изглед на овој надворешен кауч. Колекцијата На Ставови отвора бескрајни конфигурации за да одговара на секоја пригода. ИЗДРЖЛИВ тапацир-Препуштете се на добро време додека уживате во сигурна удобност и поддршка. Бледнеат и отпорни на вода, густите перничиња од пена се обложени со капаци од ткаенина за сите временски услови за лесно одржување. НАДВОРЕШНИ МЕРЕЊА НА ТРОСЕДОТ-Совршени За дворот или покрај базенот, Ставот надополнува различни надворешни декори. Вклучува пластични лизгалки за стапала. Димензии : 32 "Л х 75.5 " В х 31.5" Ч; Капацитет На Тежина : 551 фунти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ