• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена за 1981-Конектор За Сензор За Температура На Течноста За Ладење На Моторот Chevrolet P

Замена за 1981-Конектор За Сензор За Температура На Течноста За Ладење На Моторот Chevrolet P

 
DEN 1359.84

Количина на стоки
Достапно на барање

1981-1989 Шевролет П20 Мотор Сензор За Температура На Течноста За Ладење Белешки Конектор За Температура За Полнење На Воздухот Конектор За Црн Финиш2 Мандат. Женски фитови Години : 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989фитс Мотори : оем #с : 2072, 12046623, 12101899, 12126469, 15306195, 15320905, 22687946, 88987183, 88987978 атрибути на производот : Конектор Пол : Машки Конектор Количина : 1 Темперамент Должина-инчи : 6 " Терминал Пол : Женски Термин Количина : 2 Терминал Тип : Пински Приклучок Жица Количина : 2 Воздух Полнење Температура Сензор Конектор Ги Исполнува или Ги Надминува сите владини стандарди за безбедност барања Ги Исполнува или Надминува Оем Дилер Квалитет : висок квалитет и гарантирано да одговара на оем #и : 2072, 12046623, 12101899, 12126469, 15306195, 15320905, 22687946, 88987183, 88987978 Одговара Изберете : 1981-1989 ШЕВРОЛЕТ П20 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ