• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства цк6079гф француски булдог Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

Каролини Богатства цк6079гф француски булдог Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства ck6079gf француски Булдог Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни Знаме Градина Големина кој раса специфични француски булдог уметнички дела. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Потешки од повеќето други достапни градинарски знамиња ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Ова украсно знаме со големина на градина има ракав зашиен на врвот на знамето за да ви овозможи да го покажете вашето ново знаме на градинарски штанд со стандардна големина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ