• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
од Дарфоамс затворени влечки на девојчињата

од Дарфоамс затворени влечки на девојчињата

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Затворените папучи на девојчето DF од Dearfoams се направени со мали авантури во умот. Вашата млада ќе се израдува во супер мекиот дизајн на овие премногу-слатки влечки. Пријатен дизајн на затворен бек. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. TPR Outsole.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ