• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ociviesr Дами Темперамент Патување Мода Изми Работ Директно Нога Панталони Тексас Хеланки Жени Жан Хеланки Тексас

Ociviesr Дами Темперамент Патување Мода Изми Работ Директно Нога Панталони Тексас Хеланки Жени Жан Хеланки Тексас

 
DEN 1039.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дами темперамент патување мода изми работ директно нога панталони. Материјал : памучен тексас. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 580гр. Големина на пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 68см/26,77" : 92см/36,22" Должина : 98см/38,58"Големина : М Половината : 72см/28,35" : 96см/37,80" Должина : 99см/38,98"Големина : Л Половината : 76см/29,92" : 100см/39,37" Должина : 100см/39.37"големина : xl половината : 80cm/31.50" : 104cm/40.94" должина : 101cm/39.76"големина : xxl половината : 84cm/33.07" : 108cm/42.52" должина : 102cm/40.16" како да се мие : рачно перење, ладно, висат или линија сува. Тип На Шема : Еднобојна Декорација : Џебен Стил : Секојдневен, Стилски. Прилики : Одмор, Трчање, Родендени, Состаноци, Забави, Работа, Престој И Многу Повеќе. Погоден За Сите Сезони. Изработени Од Ткаенина, Лесни, Меки И Удобни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ