• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летен Клиренс

Летен Клиренс

 
DEN 358.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Летен Клиренс! ХИМИВЕЈ Кошули За Жени Жени 2023 Лето Секојдневен И Лабав Принт Кружен Врат Кошула Со Кратки Ракави Светло Сина Лгендер : Женски Метаријален : 95% Полиестер, 5% Спандекс Боја : Светло Сина Боја : Лпатерн : стил На Печатење : Стил На Тркалезно Ракав : Краток Ракав Прилика : Добро За работа, секојдневно, секојдневно, излегување, одмор, ноќно излегување, fall, пролет и лето. Ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие врвови со ракави со возбуда може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството.Што добивате : 1 Компјутер Женска кошула ХИМИВЕЈ е посветена на обезбедување на совршено искуство за летни фустани за жени. Целата облека е внимателно избрана, така што сите клиенти можат да ги изберат своите омилени производи. Слободно изберете го вашиот омилен летен врв, нашите уникатни дезени и принтови ќе го направат вашето искуство со носење над летото. Избираме најсоодветна ткаенина за секој производ, која е убава и практична, и апсолутно нема да предизвика никаква иритација на кожата. Совршено за жените да ја носат оваа туника со хеланки.Носете ја и оваа туника блузи со слаби фармерки и чизми.Овие блузи одговараат за секојдневно, излегување, забава,работа, секојдневна облека.Одлично За Fall, Лето и Пролет.Специјален подарок за мама,ќерка,девојки или сопруга. Сите наши производи се увезуваат, така што тие можат да бидат испратени во рок од 8-10924 дена од вашата нарачка (порано отколку подоцна). Ако имате какви било прашања во процесот на потрошувачка, добредојдовте на консултации по е-пошта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ