• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Случај на универзитетот iPhone Candyshell од Speck

Случај на универзитетот iPhone Candyshell од Speck

 
DEN 687.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Loveубовта Абилена? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Абилена. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Abilene Primary Mark Design на Apple i Phone 6 Candyshell Case by Speck : Компатибилен со Apple i Phone 6. Не е компатибилен со i Phone 6 Plus. Патентиран дизајн со двојно слој обезбедува 2 слоја на заштита во едно парче, поп-градба. Силни надворешни чувари против влијанието. Сјајната завршница им помага на овие корици да се лизгаат во и надвор од џебовите со леснотија. Внатрешноста на гумени апсорбира шок од повремени испакнатини и капки. Подигната Безел го одржува екранот безбеден и чистото. Гумени копчиња за штитници. Лесна инсталација; Снимки за неколку секунди. Лесен пристап до екранот, контролите, приклучоците и камерата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ