• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Мода Женски Плус Големина Капчиња Панталони

Едноставно Мода Женски Плус Големина Капчиња Панталони

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Широк нога тече панталони има капчиња намали сите круг. Удобна и мека ткаенина и лесно вклопување. Капчиња трим додава гроздобер и женски талент. со сандали или потпетици, тоа е парче разговор. Марката : Едноставно Модата создава мода за жена со облини. Едноставно Мода создава женски, гроздобер, и удобно ажурирање мода ВО плус големини 1 X ДО 3 X. Барате чипка капчиња вратоврска-обоена и нешто свежо и ново и забавно? Едноставно Мода е едношалтерски шопинг за плус големина со стил 65% памук ,35% полиестер, Рачно Миење Ладна Вода, Рамно Сушење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ