• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
8. Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено Сребро, Одговара - КАДИЛАК ХТ4

8. Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено Сребро, Одговара - КАДИЛАК ХТ4

 
DEN 1065.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 20 Х 8,5, 37мм Офсет, 9 Краци, 5 Обетка/Навртка, 120мм Шема На Завртки Обработена/Сребрена. Одговара На Вашиот 2019-2022 КАДИЛАК ХТ4. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 20 Х 8.5 Рекондиционирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено/Сребро, Одговара На 2019-2022 Кадилак ХТ4 20 Х 8.5, 37мм Офсет, 9 Краци, 5 Навртки, 120мм Шема На Завртки Обработена/Сребрена, Изработена од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2019-2022 КАДИЛАК XT4 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ