• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојки девојки затегнати џогер, големини 6-18, Слим и плус

Девојки девојки затегнати џогер, големини 6-18, Слим и плус

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Таа ќе го сака правдата девојки, кој се затегнуваше џогер! Овој симпатичен џогер има еластична лента за половината и глуждот, што ги прави совршен избор да ја задржат својата удобна цел ден! Со своите тренд на карго детали на страните и најразлични бои што треба да изберете, овој џогер е сигурен дека ќе биде хит во вашата гардероба за најпреки девојки! Спарете го со својот омилен правда за изглед за изглед исто толку уникатно колку што е. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнете ја големината 10 има 25 "инсем. Затворање : копче и летање со патенти. Џебови : Дизајн на комунални услуги. Карактеристики : Еластична лента за половината, бои инспирирани од есен. Правдата ги вметнува џогерите за девојчиња. Правдата нуди парчиња тренд и класични најважни за да ги надополнат вашите девојки постојано се развива стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ