• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Ет-Мхмвјј-096 - Ц-24 36 Космичка Орбита Ii Giclee Уметност Печатење На Испружени

Мармонт Хил Ет-Мхмвјј-096 - Ц-24 36 Космичка Орбита Ii Giclee Уметност Печатење На Испружени

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики на производот : професионално рачно растегнатото платно е галерија завиткана околу одржливо дрво кое нема да се искриви дизајнирано да се закачи на ѕид или самостојно на површина пристигнува подготвено да виси со вклучен целиот потребен хардвер доаѓа со сертификат за автентичност Од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил Од Џули Џојпродукт Технологии : Метод На Печатење На Гикли : Користење на висококвалитетен отпорен на избледување, архивски мастила и архивски подлоги за печатење со печатачи со поголем формат, овој метод е најчестиот избор за уметникот да го користи за репродукција на нивната оригинална работа. Отпечатоците од гикли гарантираат највисока квалитетна резолуција, поцелосно зачувувајќи ја оригиналната работа направена од уметникот од кој било друг метод за печатење.Спецификации : Висина : 24"Ширина : 36"Длабочина : 1-1/2"Средно : Метод На Печатење Отпорен НА УВ Печатење : Giclee Material : Варијации На Платно : ET-MHMWWJJ-096-C-18 : ET-MHMWWJJ-096-C-30 : ET-MHMWWJJ-096-C-30 : ET-MHMWJJ-Mhmwwjj-096-C-36 (Овој Модел) : Et-Mhmwwjj-096-C-45 : Et-Mhmwwjj-096-C-60 : MARMONT HILL ET-MHMWWJJ-096-C-36. Колекција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ