• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дуксери За Жени, Спортски Пуловер Дуксер Пријатни Преголеми Џебови Дуксер Со Качулка

Дуксери За Жени, Спортски Пуловер Дуксер Пријатни Преголеми Џебови Дуксер Со Качулка

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Обичен Дуксер Со Качулка Со Качулка Со Топол Дијамантски Принт Џебови Со Дуксер Женски Дуксер Поштенски Фронтсезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Дуксер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Каузална. Удобен Материјал : памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве загрева во fall и зима. Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Зимски Палта/Зимска Јакна/Ребрести Раб И Манжетни/Зимска Облека/Лабав Стил На Вклопување/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери Со Туника За Жени. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Шик Држач За Јака Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Голема Вредност. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ