• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Почетна Динами Бајрон Кно Погранична Област Килим, Сина, 7 '8 x10 ' 1

Почетна Динами Бајрон Кно Погранична Област Килим, Сина, 7 '8 x10 ' 1

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ажурирајте го вашиот декор со модерната колекција на килими Бајрон Нокс од Домашна Динамикс. Одликувајќи се со редови на фини линии во сини нијанси и смел геометриски дизајн, тој нуди чист и софистициран допир што одговара на секоја просторија. Направен со мек пресврт фриз полипропиленски предива во моќна конструкција, овој издржлив килим обезбедува удобност под нозете. Тој е отпорен на дамки и избледување и лесен за чистење и одржување. Поддршката од јута помага да се задржи долготрајната форма и убавина на вашиот килим. ГЕОМЕТРИСКИ ДИЗАЈН и МЕКО ЧУВСТВО : Со фини линии ткаени во сини нијанси и контрастен, смел геометриски дизајн, Тепихот Бајрон Нокс од Домашна Динамикс нуди чист, софистициран и модерен изглед. Меките предива нудат удобност под нозете. ДОСТАПНО во ДВЕ ГОЛЕМИНИ НА ТЕПИХ : 8 х 10 килими и 5 х 7 килими. ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Изработени Со меки, но издржливи предива од фриз полипропилен во конструкција со моќност, овој декоративен килим е дизајниран да трае. Цврстата подлога од јута додава стабилност за да обезбеди долготрајна форма и убавина на вашиот килим. СОВРШЕНА ЗА СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА : оваа област колекција на килими одговара на секој затворен простор. Теписи за дневна соба, килими за спална соба, килими за влез, килими за ходникот, канцелариски килими, кујнски килими, теписи за трпезарија и килими за студентски дом. ЛЕСНА НЕГА : овој тепих отпорен на дамки и избледување лесно се чисти. Едноставно протресете, вакуумирајте или исчистете го местото колку што е потребно за да го одржите изгледот на вашиот килим. Најдобра АМОРТИЗИРАНА ПОДЛОГА за ТЕПИХ : Препорачана Е Ултра Стоп Не-Лизгачка Амортизирана Подлога За Тепих - Продадена одделно-пронајдете ја страницата со пребарување стил# B0011 VS6 W6 и изберете ја големината што најдобро функционира за купување на вашиот килим.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ