• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Jeanан Плут „Букети со инспирација“

Jeanан Плут „Букети со инспирација“

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Jeanан Плут „Букети на инспирација А“ платно уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Многу слоеви на цвеќиња, пеперутки и обрасци. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.Уметник : Jean Plout Subject : Floral Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на букет цвеќиња со инспиративен цитат. Пеперутките, дивиот свет и пејзажот се инспиративни за мене. Ако мојата работа каже нешто, би се надевам дека зборува, супер е да се биде жив и да има одличен ден. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Истакнати бои : бела, сива, тен, розова, црна боја што ја сликам со масла, акрилни и акварели. Исто така, сакам да го мешам со различни текстури и инспиративна типографија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ