• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Планински хоризонт на црвено изгрејсонце, пејзаж Фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Планински хоризонт на црвено изгрејсонце, пејзаж Фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : природа, на отворено, небо, планина, планински опсег, хоризонт, изгрејсонце, зајдисонце, сценографија. Дизајн од Рик Берк.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ