• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 1991-САТУРН СЛ1, 1991-САТУРН СЛ2

Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 1991-САТУРН СЛ1, 1991-САТУРН СЛ2

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бендикс ги чува возачите безбедни со обезбедување квалитетни производи за сопирање од 1924 година. Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобилската индустрија повеќе од еден век. Успехот на брендот Бендикс е резултат на многу големи придонеси за производи во воздухопловната, воздушната и транспортната индустрија. Со сопирачки на автомобили, автобуси, камиони, приколки, авиони, колички за голф, фарма и градежна опрема - па дури И велосипеди, Бендикс е едно од најпознатите имиња во индустријата. Тестирано за да се обезбедат перформанси што ги исполнуваат или надминуваат индустриските стандарди. Карактеристики повеќеслојни шипки. Овие ое квалитетни влошки за сопирачките обезбедуваат перформанси за запирање без бучава. Одговара Изберете : 1991-2002 САТУРН SL1 1991-2002 САТУРН SL2 1993-2002 САТУРН SC2 1991-2002 САТУРН SL 1993-2002 САТУРН SC1 1993-2000 САТУРН SW2 1993-1999,2001 САТУРН SW1 1991-1992 САТУРН SC1 и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ