• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Платформа за кревет, европска кралица

Платформа за кревет, европска кралица

 
DEN 4400.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Феро е зачудувачки кревет платформа во бела кожа што ќе додаде стил и карактер во вашата спална соба. Се одликува со модерна тркалезна платформа и вградена ЛЕР. За поддршка, тесно распоредени лекови од дрво го заштитуваат вашиот душек и елиминирајте го душекот. 100% направени во Европа! Дрвени летви. Функционален простор за складирање под креветот. Вклучена е LED молња. Вклучен е душек со големина на кралицата. Тапацир од кожа од бела фаукс. 100% направени во Европа!. Површина за спиење 62.9x78.7.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ