• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Туск Уинта Монистра Тркало 4. + 3. Машинско Црно За Кавасаки Тери КР Специјално Издание -

Туск Уинта Монистра Тркало 4. + 3. Машинско Црно За Кавасаки Тери КР Специјално Издание -

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Специјални Белешки : Тркалото користи заострени навртки за навртки за 10мм и 3/8" апликации за апликации од 12мм користете заострени навртки за навртки.Освен ако не го замените ова точно тркало, мора да купите две за соодветно поставување. Продадени поединечно. Солиден дизајн На Монистра. Леано Алуминиумско тркало со фалсификуван алуминиумски прстен за монистра за мала тежина и максимална јачина. Поголеми и посилни завртки за монистра од 5/16" 8 одделение. Вклучено е завртка на централното капаче. 1200 фунти оптоварување рејтинг за издржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ