• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заменливи реверзибилни срцеви кабел првични нараквици од Пинк Бо - виолетова

Заменливи реверзибилни срцеви кабел првични нараквици од Пинк Бо - виолетова

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечност 6,5 инчи заменливи реверзибилни срцеви кабел Почетни нараквици со розова кутија - виолетова.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ