• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Делукс Чувствува Црна Вештерка Шапка Косплеј Вештерки Костим Додаток Ноќта На Вештерките Партија Декор

Делукс Чувствува Црна Вештерка Шапка Косплеј Вештерки Костим Додаток Ноќта На Вештерките Партија Декор

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Изнесете ја Вашата Внатрешна Вештерка со Оваа Голема Црна Шапка Од Вештерки. Црна Шапка За Вештерки Има чуден пресврт на врвот на конусот и Црн Пердув И Украс Од Роза во основата на шапката совршен за носење или прикажување како дел од Вашиот Декор За Ноќта на Вештерките. Изработена Од Мек Црн кадифен материјал оваа капа Од Вештерки ќе биде совршен Додаток за костими за носење на вашата следна Забава За Ноќта на Вештерките. Црна шапка за Вештерки мери прибл. 14 1/2" Висок и 15" широк на работ. Бродови За Додатоци за вештерки косплеј сосема ново во пакувањето на производителот, со нашата 100% гаранција за задоволство на клиентите. Изнесете ја Вашата Внатрешна Вештерка со Оваа Голема Црна Шапка Од Вештерки. Црна Вештерка шапка карактеристики чуден пресврт на врвот на конус и црна пердув пердув и се зголеми во основата. Совршена Капа За Вештерки за носење на забава За Ноќта на Вештерките или прикажување Како Декор за Ноќта на Вештерките. Додаток за црн Костим мери 14 1/2" Висок и 15 " широк на работ. Вештерка косплеј шапка Бродови Сосема Нов Во Производителите Пакување со 100% Задоволство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ