• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Постави подлога за сопирачки на дискот

Постави подлога за сопирачки на дискот

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Line Z17 Evolution Plus Product Line ги комбинира нашите перформанси докажани керамички влошки Z16 Evolution со апликации специфични комплети за хардверски сопирачки. Секој комплет за хардвер ќе вклучува клипови од не'рѓосувачки челик (каде што е применливо), хардверски клипови против ритчиња, клипови со клипови или грмушки и ракави, како што се бара за инсталација. Постави подлога за сопирачки на дискот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ