• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дами Секси Ретро Ноќта На Вештерките Готски Ремен Торба Колк Готски Труба Ракав Чипка Сирена Здолниште Секси Фустан

Дами Секси Ретро Ноќта На Вештерките Готски Ремен Торба Колк Готски Труба Ракав Чипка Сирена Здолниште Секси Фустан

 
DEN 527.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Затоа овој фустан е совршен подарок за вашата сестра, сопруга, мајка, ќерка или пријателка.72" должина : 128cm/50.57"големина : хххл биста : 98-146см/38.34" ракав : 46cm/18.48" половината : 68-120см/26. Секој може да го носи според сопствената ситуација.11" должина : 129cm/50. Можете да носите стилски хеланки, чорапи, потпетици, чизми и чанти за да го создадете стилот што го сакате.29" должина : 132см/51. Фустанот е совршен за одмор на плажа, гостин на свадба, забава, коктел, клуб, одмор, на отворено, секојдневно секојдневно носење.Прилика : овој готски фустан е совршен за празници За Ноќта на Вештерките, забави со маскенбал и многу повеќе.Дизајн : ткаенината е направена внимателно, здолништето се чувствува нежно и меко, бојата е убава и празнична, а кроењето е педантно, покажувајќи шармантна фигура.ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Удобен и разноврсен, овој фустан е совршен за покажување на вашата женска фигура и е достапен во различни големини и бои. Овој фустан е удобен и убав, а исто така е добар избор за подарок.79"големина : xl биста : 86-134см/33,86-52,76" половината : 58-110см/22,83-43,31" ракав : 47см/18,50" должина : 130см/51,18"големина : ххл биста : 92-140см/36,22-55,12" половината : 63-115см/24,80-45,28" ракав : 48см/18.24" Ракав : 49см/19. Не двоумете се да го земете овој внимателен подарок за вашите најблиски!Фустан од 1 парче Со него можете да спарите Високи потпетици и Стилска чанта, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед.39"големина : l биста : 80-128cm/31.39" половината : 53-105cm/20.97"материјал : ткаенина, свиленкаста мазна, сјајна и текстура Кога Се носи. Без разлика на кого ќе му го дадете, верувам дека на другата страна многу ќе и се допадне. Кожата пријателски летен фустан.37" ракав : 45cm/17.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ